Çim Suyu Sıkma Makinesi

Çim Suyu Sıkma Makinesi

4 Santimetre uzunluğuna ulaştıktan sonra kesebileceğiniz buğday çimlerini The Life Co Buğday Çimi Sıkma Makinesi aracılığı ile kolaylıkla sıkarak tüketebilirsiniz.

Çim Suyu Sıkma Makinesi

Her türlü mutfağa veya mutfak tezgahına kolaylıkla monte edilebilen çim suyu sıkma makinesini kullanarak kendi çim suyunuzu üreterek tüketebilirsiniz. Üzerinde bulunan kolun çevrilmesi ile kullanılan buğday çimi sıkacağı istediğiniz her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Antik çağlardan bu yana çok önemli bir besin kaynağı olarak yararlanıldığı düşünülen ve üzerine yapılmış bilimsel çalışmaların sonuçları doğrultusunda kısa süre içerisinde dünya çağında bir üne kavuşan buğday çimine siz de evinizde, organik olarak ürettikten sonra çim suyu sıkma makinesi aracılığı ile sıkarak içebilirsiniz. Buğday çimlerini sıktıktan sonra kahve fincanı büyüklüğündeki bir bardaktan içerek besleyici özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Çim suyu sıkma makinesi hakkındaki görüşlerinizi ve sorularınızı aşağıda bulunan yorum formu aracılığı ile göndererek paylaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim formumuza, merak ettiğiniz konu başlığını ve iletişim bilgilerinizi bıraktığınız takdirde herbalistlerimiz sizlerle iletişime geçerek merak ettiğiniz konular hakkında sizlere yardımcı olacaklardır.

“TÜM BUĞDAY ÇİMİ VE ÇİM SUYU ÜRÜNLERİNİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.”

ÜRÜNLER