Çim Suyu Nerede Satılır?

Çim Suyu Nerede Satılır?

Çim Suyu Nerede Satılır?Barındırdığı 100’den fazla vitamin ile doğanın bize sunmuş olduğu inanılması güç nimetlerini bizlere sağlayan çim suyunu kendi evinizde yapabilirsiniz. Çim suyunu sıkabilmeniz için öncelikle ev ortamınızda özel olarak yetiştirebileceğiniz buğday çimi filizlendiricisi ve çim suyu sıkma makinesine ihtiyacınız vardır. Bu iki gereksinimi tamamladıkdan sonra son dönemlerin trend içeceği olan çim suyunu her mevsim evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Alışveriş merkezlerinde bulunan meyve suyu reyonlarında da satıldığı gözlemlenen çim suyundan tam olarak verim alabilmeniz için organik olarak yetiştirilmesi ve buğday çimi olması gerekmektedir. Alışveriş merkezlerinde satılmakta olan çim suyunda kullanılan çimlerin kaynağının neresi olduğunu belirlemek imkansız olduğu için sizlere evinizde organik olarak çiminizi yetiştirmeyi ve kendiniz sıkarak tüketmenizi öneriyoruz.

Çim suyu her ne kadar içilmesi görece zor bir içecek olsa da, içerdiği vitamin ve mineraller ile eşsiz bir besin deposudur. Eğer bu özelliklerinden tam verim ile yararlanmak istiyorsanız, doğru yetiştirilmiş buğday çiminin suyunu tüketmenizi tavsiye ederiz.

The Life Co şirketinin üreterek satışa sunduğu buğday çimi filizlendiricisi ve sıkma makinesini Botanik Ecza güvencesi ile sitemizden satın alabilirsiniz. Ürünler kullanılması ve yetiştirilmesi ile ilgili sorularınızı çağrı merkezimiz aracılığı ile herbalistlerimize (bitki bilimi uzmanı) yöneltebilirsiniz.

Çim suyunun nerede satıldığı hakkındaki görüşlerinizi ve sorularınızı aşağıda bulunan yorum formu aracılığı ile göndererek paylaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim formumuza, merak ettiğiniz konu başlığını ve iletişim bilgilerinizi bıraktığınız takdirde herbalistlerimiz sizlerle iletişime geçerek merak ettiğiniz konular hakkında sizlere yardımcı olacaklardır.

2 thoughts on “Çim Suyu Nerede Satılır?

  1. Oğuz Akbaş

    Çim suyu hakkında bilgi istiyorum fiyatı ve nereden alabilirim adresiniz