Çim Suyu Nasıl Yapılır?

Çim Suyu Nasıl Yapılır?

Çim Suyu Nasıl Yapılır?

Sitemiz aracılığı ile temin edebileceğini sıkma makinesi ve sıkacağı ile siz de kolaylıkla çim suyu hazırlayabilir ve faydalarından yararlanabilirsiniz. Sitemizden Türkiyenin en önemli elektronik alışveriş mağazalarından birisi olan Botanik Ecza aracılığı ile satın alarak, kapınıza kadar getirtebileceğiniz buğday çimi filizlendiricisi ile evinizde siz de kendi buğday çiminizi yetiştirebilirsiniz.

Çimlendirdiğiniz filizler, kesilmek için optimum boyutlara ulaştıktan sonra (bu boyut the life co tarafından 4 cm olarak ön görülmüştür) çimleri keserek suyunu sıkabilirsiniz. Tamamen organik olan bu filizlendirici sayesinde buğday çimini hiçbir vitamin ve mineral kaybına uğramadan tüketebilirsiniz.

Kestiğiniz çimleri the life co çim sıkma makinesi aracılığı ile sıktıktan sonra besin değerlerinde hiç bir kayıp yaşamadan tüketebilirsiniz. Dilerseniz sıktığınız çim suyuna bir çay kaşığı kadar limon suyu ekleyerek içimini kolaylaştırabilirsiniz. Uzman doktorlar tarafından yapılan incelemelerde düzenli olarak tüketilmeye başlandıktan bir kaç hafta sonra çim suyunun olumlu etkilerinin gözlemlenebileceği öngörülmektedir.

Çim suyunun nasıl yapıldığı hakkındaki görüşlerinizi ve sorularınızı aşağıda bulunan yorum formu aracılığı ile göndererek paylaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim formumuza, merak ettiğiniz konu başlığını ve iletişim bilgilerinizi bıraktığınız takdirde herbalistlerimiz sizlerle iletişime geçerek merak ettiğiniz konular hakkında sizlere yardımcı olacaklardır.