Çim Suyu ile Zayıflama

Çim Suyu ile Zayıflama

cim-suyu-ile-zayiflamaSahip olduğu onlarca özelliğinin yanı sıra zayıflamaya da yardımcı olabilmektedir. Doğanın bu inanılmaz ürününün en önemli özelliği olan antioksidan yapısı ile vücutta detoks işlevi gösterebilmesidir. Bir porsiyon olarak adlandırılabilen küçücük bir bardağında 2500 gramdan daha fazla sebze veya meyvenin içereceği vitamin ve mineralleri içermektedir. Dikkat edilmesi gereken nokta ise sözü geçen çim suyunun bahçelerde yetişen çimlerin biçilmesi ile değil, özel buğday çiminin tohumları ile organik olarak filizlendirilmiş olmasıdır.

Buğday çimi suyunun antioksidan özelliği ile vücudun ihtiyaç duymadığı maddeleri dışarı attığı uzmanlar tarafından ifade edilmektedir. Çim suyu zayıflatırmı sorusunun cevabı bu özelliğinin yanı sıra içerdiği bol miktarda vitamin ve mineralin tok tutucu özelliğe sahip olmasında yatmaktadır. Ancak çim suyunu tüketirken aynı zamanda da normal beslenme rutinine devam ederek çim suyundan mucizevi bir zayıflatma etkisi beklemek son derece yanlış olacaktır.

Çim suyunun zengin besin değerinden yararlanarak düzgün bir diyet yapıldığı takdirde çim suyu zayıflamaya ve fazla kilolardan kurtulmaya yardımcı olabilecek bir besindir.

Çim suyu zatıflatırmı hakkındaki görüşlerinizi ve sorularınızı aşağıda bulunan yorum formu aracılığı ile göndererek paylaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim formumuza, merak ettiğiniz konu başlığını ve iletişim bilgilerinizi bıraktığınız takdirde herbalistlerimiz sizlerle iletişime geçerek merak ettiğiniz konular hakkında sizlere yardımcı olacaklardır.