Buğday Çimi ve Buğday Çimi Yetiştirmek

Buğday Çimi ve Buğday Çimi Yetiştirmek

Buğday Çimi ve Buğday Çimi YetiştirmekBileşeninde barındırdığı sıvı oksijenin yardımıyla psikolojik ve fizyolojik sorunlarımızın giderilmesinde destek olan buğday çimi, atalarımızın orta asya’da içtikleri buğday şırasının bir türevi olarak tüketiliyor.

Evinizde, organik olarak kendiniz üretebileceğiniz buğday çimi yetiştirmek için tohumuna sahip olmanız yeterli. Bir çok hastalığa yardımcı olarak kullanılabilen buğday çimini evinizde saksılarda yetiştirebilirsiniz.

Buğday çimi yetiştirmek için ihtiyaç duyacağınız buğday çimi filizlendiricisi ve tohumunu sitemizde bulunan ürünler sekmesinden inceleyebilir ve haklarında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Dilerseniz aşağıda bulunan iletişim formuna bilgilerinizi ve merak ettiğiniz konu başlığını veya ürünü yazarak bize gönderebilirsiniz. Bitki bilimcilerimiz sizlere ulaşarak merak ettiğiniz konularda sizlere yardımcı olacaklardır.

Buğday çiminin tüm besin değerlerinden yararlanabilmek için uygun koşullarda ve organik olarak yetiştirilmesi gerekmektedir. The life co bitki bilimcilerinin ürettiği Buğday çimeni filizlendiricisi ile evinizde optimum koşullada buğday çiminizi yetiştirebilirsiniz. Yetiştirme aşamalarınızdaki sorularınızı bitki bilimcilerimize de yöneltebilirsiniz.

Buğday çimi yetiştirmek için ihtiyacınız olan filizlendiriciyi Botanik Ecza güvencesi ile sipariş edebilir ve kapınızın önüne kadar getirtebilirsiniz. Siparişinizde ve sipariş sonrasındaki süreçte Botanik Ecza çalışanları sizlere yardımcı olacaklardır.

Buğday Çimi ve Buğday Çimi Yetiştirmek hakkındaki görüşlerinizi ve sorularınızı aşağıda bulunan yorum formu aracılığı ile göndererek paylaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim formumuza, merak ettiğiniz konu başlığını ve iletişim bilgilerinizi bıraktığınız takdirde herbalistlerimiz sizlerle iletişime geçerek merak ettiğiniz konular hakkında sizlere yardımcı olacaklardır.